Letištní cedulePrůvodce vyhlídkovými lety v České republice

Sestavili jsme pro vás web o všem, co by vás mohlo zajímat ohledně vyhlídkového létání v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Najdete zde informace o letech letadly, vrtulníky i balóny. K tomu popisy a představení nejčastějších leteckých zážitků, které české firmy provozují. Sestavili jsme i orientační přehled cen vybraných vyhlídkových letů a adresář českých společností, které tyto aktivity provozují.

Naopak zde nenajdete žádné konkrétní nabídky komerčních subjektů, které vyhlídkové lety provozují.

Jsme parta nadšenců, kteří létání milují a snaží se o jeho popularizaci mezi širokou veřejností. Tyto stránky proto vznikly jako odpověď na otázky, které si možná ohledně vyhlídkového létání kladete i vy, ale nevíte, koho se vlastně zeptat. Sami vás nejspíš nikde nesvezeme, ale zkusíme vám alespoň pomoct najít toho nejlepšího možného průvodce vzduchem.

Stejně tak víme, že ohledně vyhlídkového létání v České republice koluje řada mýtů a nepravd, ať už jsou vedeny v rámci konkurenčního boje mezi jednotlivými firmami, nebo z čisté neznalosti věcí. Proto doufáme, že vám budou naše stránky účinným pomocníkem a v konečné fázi i dobrým rádcem, pokud máte na srdci některé nezodpovězené otázky.

VYHLÍDKOVÉ LETY   LETECKÉ ZÁŽITKY

Lety a zážitky koupené přes slevové servery

Narazili jste na výhodnou nabídku vyhlídkové letu za poloviční cenu? Může to být koupě vašeho života, ale měli byste zpozornět více než jindy. Nakupování levných vyhlídkových letů a leteckých zážitků může mít jistá úskalí...

Více informací...

Orientační ceny vyhlídkových letů v České republice

Nevíte, kolik by měl stát vyhlídkový let ve vaší lokalitě a neradi byste utratili zbytečně moc peněz? Sestavili jsme pro vás seznam nejžádanějších vyhlídkových letů v České republice a přiřadili jsme k nim adekvátní ceny pro vaši lepší orientaci.

Více informací...

Jak vybrat správnou firmu na vyhlídkový let

Díky velmi husté síti českých letišť a ještě většímu počtu zajímavých lokalit je v ČR nepřeberné množství společností nabízejících vyhlídkové lety. Poradíme vám, co je dobré si ohlídat a jak vybrat tu správnou firmu na vyhlídkový let.

Více informací...